Topy hybrydowe do paznokci

Topy hybrydowe do paznokci to specjalne preparaty stosowane w manicure hybrydowym, których zadaniem jest utwardzenie warstwy lakieru hybrydowego i ochrona płytki paznokcia. Topy hybrydowe są dostępne w formie żelu lub lakieru, który jest aplikowany na płytkę paznokcia po wcześniejszym nałożeniu lakieru hybrydowego i utwardzeniu go w lampie UV lub LED. Top hybrydowy tworzy na płytce paznokcia trwałą i odporną na ścieranie powłokę, która zapobiega odpryskom i pękaniu lakieru. Manicure hybrydowy jest trwalszy niż tradycyjny manicure i utrzymuje się nawet do kilku tygodni, a powszechnie znany top coat na pewno mu w tym znacznie pomaga.

Top hybrydowy – jak idealnie zakończyć stylizację paznokci?

Topy hybrydowe do paznokci mają różne właściwości. Na rynku znajdziemy topy błyszczące, matowe, metaliczne, perłowe, a także liczne topy z efektami i zdobieniami, które stanowią niebanalne zakończenie naszego manicure. Co istotne, za pomocą połączenia różnych topów, możemy stworzyć fenomenalne wzornictwo i nadać paznokciom niepowtarzalnego wyglądu.

Praca z topem nie różni się niczym od nakładania lakieru czy bazy hybrydowej na płytkę. Warto też zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku lakieru hybrydowego, podobnie i z topem możemy pracować długo, aż do momentu osiągnięcia zamierzonego efektu. Do momentu dopóki nie utwardzimy topu w lapie LED lub UV pozostaje on plastyczną masą, którą możemy dopracowywać do perfekcji. Jeżeli zdecydujemy się na łączenie różnych topów w celu uzyskania określonego wyglądu paznokcia, a podczas wykonywania zdobienia coś pójdzie nie tak, top wystarczy usunąć z płytki paznokcia za pomocą wacika nasączonego acetonem, płytkę odtłuścić i ponownie przystąpić do pracy.

Gdzie kupować topy hybrydowe do paznokci?

Topy hybrydowe do paznokci można kupować w drogeriach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą produktów do stylizacji paznokci jak np. Victoria Vynn. Znajdziemy tutaj wiele różnych topów o przeróżnym wykończeniu, co daje duże pole do popisu, jeżeli chodzi o wykonywanie manicure. Zakupy topów do paznokci przez Internet mają kilka plusów: atrakcyjne ceny, rabaty, duży wybór asortymentu i jego dostępność, a także możliwość skompletowania wszystkich innych niezbędnych do stylizacji paznokci produktów i narzędzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here