Na czym polega liposukcja

Liposukcja to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej w Polsce. Niektórzy pacjenci wcześniej bardzo cierpieli z powodu swojej sylwetki i nie byli w stanie zredukować kłopotliwych złogów tłuszczu poprzez ćwiczenia i dietę.
Liposukcja cena zabiegu to kilka do kilkunastu tysięcy. Najważniejszym czynnikiem jest to, z jakiego miejsca odsysa się tłuszcz i jego ilość.

Liposukcja cena nie gra roli

Liposukcja to często jedyny sposób na uzyskanie estetycznej sylwetki ciała. Oprócz tłuszczu na brzuchu i biodrach wiele kobiet poddaje się zabiegowi odessania tłuszczu z ud. Rośnie też liczba mężczyzn, którzy wolą być szczuplejsi w klatce piersiowej, ale także w okolicach brzucha i talii. Dzięki liposukcji tłuszcz zostaje odessany z pożądanych partii ciała, dzięki czemu stają się one szczuplejsze, a całe ciało zyskuje odpowiednie proporcje.Odsysanie tłuszczu cena nie jest niska, ale dla wielu osób nie stanowi przeszkody na drodze do idealnej figury.

Liposukcja brzucha cena gwarancją satysfakcji?

Odsysanie tłuszczu cena nie jest przystępna, ale liposukcja zdecydowanie uatrakcyjnia sylwetkę, więc dla wielu osób jest warta swojej ceny.Tkanka tłuszczowa, zwłaszcza komórki tłuszczowe, jest odsysana przez cienkie kaniule, które są wprowadzane przez skórę. Tłuszcz jest rozluźniany za pomocą roztworu tumescencyjnego, wibracji lub ultradźwięków. Najczęściej stosowaną metodą jest technika tumescencyjna. W tego typu liposukcji w odpowiednie partie ciała wstrzykuje się mieszaninę roztworu soli fizjologicznej, środków miejscowo znieczulających, środka zwężającego naczynia krwionośne oraz wodorowęglanu. W czasie 30-minutowej ekspozycji tłuszcz pęcznieje z powodu tych substancji, oddziela się od reszty tkanki i może być łatwiej odessany. Leczone obszary zaznaczano na ciele pacjenta przed liposukcją. W tym miejscu wykonuje się niepozorne nacięcia, przez które wprowadzana jest kaniula odsysająca tkankę tłuszczową. Zabieg trwa od jednej do kilku godzin i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu liposukcji pacjent przez kilka tygodni musi nosić pas uciskowy, który wspomaga modelowanie sylwetki i przeciwdziała obrzękom. Pacjent może i może poruszać się normalnie bezpośrednio po operacji, ale przez pierwsze tygodnie należy unikać sportu. Ostateczny efekt liposukcji można zobaczyć po trzech do sześciu miesiącach.

Liposukcja brzucha cena

Kalkulacja kosztu liposukcji obejmuje głównie koszty szpitalne, które są zasadniczo kosztami personelu, nieruchomości, usług i ubezpieczenia. Do tego dochodzą koszty technologii, materiałów, honorarium lekarskiego i koszty dodatkowe.

Oprócz bezpośredniego wykorzystania personelu i zużycia materiałów podczas zabiegu należy obliczyć nakłady kosztów przed i po liposukcji. Ponieważ każda firma stosuje inne standardy, koszty mogą być bardzo różne.

Koszty operacyjne w certyfikowanej sali operacyjnej w klinice wynoszą kilka tysięcy złotych za godzinę. Liposukcję w sali operacyjnej można obliczyć inaczej. Technologia urządzeń do cięcia strumieniem wody są duże i powodują wyższe koszty operacyjne niż typowa liposukcja tumescencyjna za pomocą prostej maszyny do liposukcji, która jest tańsza. Oprócz wyboru dostawcy, pacjent wpływa na koszty poprzez indywidualne wymagania dotyczące znieczulenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here