Sklep medyczny online

Z uwagi na to, że coraz więcej osób zmaga się z różnymi dolegliwościami, niektóre osoby są przewlekle chore, inne przechodzą rehabilitację, to powstaje coraz więcej sklepów medycznych online. Bo nie w każdej miejscowości jest możliwość pójścia do takiego miejsca. A co można kupić w sklepie medycznym online?

Sklep medyczny online – szeroki wybór asortymentu

Zaopatrzenie medyczne obejmuje bogaty asortyment. W ofercie sklepu online są produkty, które nadają się dla osób przewlekle chorych oraz dla zdrowych, które chcą poprawić komfort swojego życia.

Sklep medyczny online kieruje swoją ofertę zarówno do klienta indywidualnego, jak również do instytucji i firm. Produkty dostępne w sklepie medycznym spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty, które dopuszczają te towaru do obrotu na terenie kraju.

Zaopatrzenie medyczne – jaki sprzęt można kupić?

W sklepach medycznych dostępne są produkty dla osób niepełnosprawnych. Są to przede wszystkim nowoczesne wózki inwalidzkie, balkoniki lub kule, które ułatwiają codzienne przemieszczanie się. Dostępny jest także sprzęt do rehabilitacji oraz produkty ułatwiające codzienną higienę, takie jak uchwyty mocowane pod prysznicem lub przy toalecie, stoliki i krzesełka na wannę.

W ofercie znajdują się łóżka rehabilitacyjne oraz dedykowane do nich produkty. Z racji tego, że elektryczne łóżka są dość drogie, to istnieje możliwość ich wypożyczenia. Dostępne są także specjalistyczne materace, wysięgniki, szafki przyłóżkowe lub stoliki ułatwiające spożywanie posiłków.

Refundacja sprzętu medycznego z NFZ

Wiadomo, że każda choroba niesie ze sobą koszty. Nie dość, że osoba pracująca musi iść na urlop lub zwolnienie, to jeszcze leczenie jest bardzo drogie. Dlatego refundacja wyrobów medycznych jest bardzo fajnym rozwiązaniem, aby wspomóc swoje finanse.

Aby otrzymać refundację na wyroby medyczne należy udać się do lekarza lub innej osoby upoważnionej do wystawienia zaświadczenia. Może to być fizjoterapeuta, pielęgniarka lub położna. Zaświadczenie na sprzęt ważne jest rok czasu, a na wyroby medyczne refundowane co miesiąc ważne jest przez 30 dni. Aby otrzymać refundację należy zrobić zakupy w sklepie medycznym, który ma podpisaną umowę z NFZ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here