Nowa fryzura

Od czasu do czasu, każdy człowiek potrzebuje jakiejś zmiany. Czasem jest to zmiana stylu życia, sposobu odżywiania, a czasem tylko zmiana wygląda, poprzez nową fryzurę.

Ścięcie włosów, zmiana ich koloru, inny kształt fryzury, to niewielkie zmiany, które mogą poprawić nastrój i pozwolą poczuć się młodziej i atrakcyjniej. Nic więc dziwnego, że salony fryzjerskie na brak klientów nie mogą narzekać.

Nowoczesna oferta salonu fryzjerskiego

Klienci cenią sobie nowoczesne usługi, które są świadczone przez fryzjerów z pasją, którzy lubią się szkolić we fryzjerstwie i ciągle szukają nowych inspiracji fryzjerskich. Są to fryzjerzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy często biorą udział w różnych szkoleniach i warsztatach fryzjerskich, które są organizowane na całym świecie. Dzięki temu mogą potem zaproponować swoim klientom, nowoczesne techniki strzyżenia, farbowania czy pielęgnacji włosów, z czego ci będą bardzo zadowoleni.

Do nowoczesnych usług, z pewnością można zaliczyć różne stylowe i modne farbowania włosów. Najmodniejsze obecnie trendy we farbowaniu, to stylowe ombre i sombre. W każdym nowoczesnym salonie, powinna być taka usługa oferowana. Zarówno ombre jak i sombre to dwufazowe farbowanie włosów. U nasady farbuje się ciemniejszą farbą, zaś końcówki włosów farbuje się jaśniejszą farbą. Tyle, że w ombre przejście pomiędzy tymi dwoma odcieniami jest dosyć radykalne i bardzo mocne. Zazwyczaj u nasady kładzie się farbę w kolorze czarnym albo ciemnobrązowym, zaś końcówki robi się w jasnym blondzie. Jest to bardzo widoczna granica pomiędzy tymi dwoma odcieniami. Jeśli więc dla kogoś jest to zbyt mocna rozbieżność kolorów, powinien się zdecydować na sombre, czyli łagodniejszą wersję ombre. W tym wypadku farbuje się włosy w ten sam sposób, jednak różnica pomiędzy odcieniami jest dużo delikatniejsza. Stosuje się na przykład u nasady ciemny brąz, a na końcówki jasny brąz, wtedy różnica nie jest tak mocna, jest bardziej subtelna.

Inną formą farbowania, która od lat cieszy się zainteresowaniem kobiet na całym świecie, są pasemka czyli popularny balejaż. W tym wypadku można również uzyskać mocniejszy lub słabszy efekt kolorystyczny, w zależności od tego, czego sobie życzy klient. Pasemka mogą być nakładane bardzo gęsto albo też rzadko i mogą być w dowolnym kolorze. Bardzo popularne są karmelowe pasemka, na jasnych blond włosach. W ten sposób tworzy się efekt włosów muśniętych słońcem, jest to bardzo naturalny efekt, gdzie trzeba się dokładnie przyjrzeć, by zorientować się, że włosy zostały pofarbowane, a nie, że jest to efekt przebywania na słońcu. Kobiety kochają takie lekkie i naturalne farbowanie włosów, dzięki temu są bardziej naturalne.

Pasemka w odcieniu karmelu, równie dobrze będą się prezentować na ciemnych włosach, w kolorze ciemnego brązu czy czerni. Jednak w ten sposób uzyska się dużo bardziej wyrazisty efekt, mocno zwracający uwagę. Zawsze można zapytać fryzjera, czy dany odcień pasemek będzie pasował do koloru karnacji, kształtu twarzy i naturalnego odcienia włosów. Fryzjer z pewnością doradzi w tej kwestii.

U fryzjera można całkowicie zmienić swój wizerunek, stać się całkiem inną osobą. Jednak wcale nie trzeba się decydować na radykalne cięcie czy zmianę koloru włosów w zdecydowany sposób, zmiana może być bardzo subtelna i delikatna, na tyle by pozwoliła się odprężyć i poczuć się dobrze w swoim ciele. Dobry fryzjer doradzi w jakiej fryzurze będzie najlepiej klientowi, warto zaufać mu w tej kwestii, bo ma on doświadczenie i naturalny instynkt.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułJakie badania na hashimoto?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here