Profesjonalne oprogramowanie do salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Żyjemy w ciekawych czasach. Nasze społeczeństwo systematycznie stara się delegować na zewnątrz kolejne czynności z życia codziennego. Lubimy jak ktoś się nami zajmuje, dopieszcza. Branża beauty przoduje pod tym kątem. Zadbane włosy, paznokcie, czysta cera to wyznacznik statusu społecznego. Jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne salony fryzjerskie, kosmetyczne, gabinety kosmetologiczne itp. Komu jednak chce się wisieć na telefonie w celu umówienia wizyty, kiedy grafik w ciągu dnia i tak jest napięty do granic możliwości?

Kliencie umów się sam, czyli technologia w branży beauty

Multitasking to modne określenie jednocześnie jakże znane dla każdego człowieka. W jednej chwili potrafimy rozmawiać przez telefon, odczytywać pocztę i co jeszcze nam lista zadań podpowie. Dlaczego by nie umawiać wizyty u fryzjera w trakcie zebrania firmowego? Z pomocą może nam przyjść na przykład profesjonalny program do obsługi salonu fryzjerskiego i umawiania wizyt od wirtualny-kalendarz.pl. Rezerwacja on-line, karta klienta, rozbudowane raporty to tylko niektóre z dostępnych funkcji, jest ich o wiele więcej. Wygodną opcją dla klienta jest mianowicie otrzymywanie powiadomień sms z terminem wizyty. Jak wiadomo pamięć ludzka jest zawodna, kalendarz może ulec zalaniu kawą a szkoda tracić termin wizyty.

Oprogramowanie dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Profesjonalny program do obsługi gabinetu kosmetycznego i salonu fryzjerskiego to must have postępowego przedsiębiorcy. Jest to znaczące ułatwienie zarówno dla klienta jak i właściciela danego salonu. Może on skupić się na swojej prace i obsłudze klienta na wysokim poziomie podczas gdy kolejny klient już szuka dogodnego dla siebie terminu. Dodatkowo programy tego typu pozwalają na tworzenie przejrzystej bazy klientów, której można używać na przykład w trakcie akcji promocyjnych.

Praca z programem pozwala usystematyzować pracę, ułatwia reklamę salonu poprzez połączenie go z kanałami w mediach społecznościowych, pozwala na zebranie w jednym miejscu najważniejszych dostawców i kontrahentów. Możliwość prowadzenia firmy z jednego miejsca to znaczące ułatwienie w prowadzeniu własnego biznesu. W wielu przypadkach profesjonalny program do obsługi gabinetu kosmetycznego umożliwia pracę w chmurze co pozwala na kontrolę nad pracą salonu nawet przebywając na urlopie.

Niewątpliwą zaletą użytkowania tego typu programów jest również możliwość zmniejszenia kosztów związanych z zatrudnianiem personelu. Prowadzenie wirtualnej recepcji pozwala na oddelegowanie sporej gamy zadań, którymi zajmowała by się osoba pracująca na recepcji. Oszczędność czasu, pieniędzy i wyższa renoma salonu, przedsiębiorco, grzech nie korzystać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here