Jak pakować dania na wynos

Dania na wynos są oferowane dziś przez wiele firm, między innymi bary fast-food, restauracje, firmy cateringowe czy stołówki. Jak je pakować? Kluczowe znaczenie ma indywidualny dobór pojemników jednorazowych. Sprawdź, jak je wybrać i gdzie je kupić!

Pakowanie obiadów

Do pakowania obiadów najczęściej używane są pojemniki jednorazowe styropianowe. Są łatwe w użyciu i mają przystępne ceny. Hurtownia opakowań jednorazowych może zaoferować takie boxy obiadowe w różnych wielkościach, w wariantach bez podziałów oraz z wewnętrznym podziałem.

Alternatywa to zainwestowanie w specjalne maszyny do zgrzewania. Wtedy opakowania, które dostarcza hurtownia naczyń jednorazowych, można szczelnie zamykać za pomocą zgrzewanych folii. Dzięki temu opakowania są dokładnie zabezpieczone na czas transportu i docierają do klientów w idealnym stanie.

Pakowanie zupy na wynos

Do pakowana zup Hurtownia opakowań jednorazowych oferuje specjalne pojemniki pozwalające na ich bezpieczne przenoszenie bez ryzyka rozlania. Gastronomiczne pojemniki jednorazowe na zupę określane są także jak flaczarki.

Hurtownie naczyń jednorazowych oferują je w różnych wielkościach i kształtach. Mogą mieć one pojemność od 340 ml do 500 ml. Dostępne są także pojemniki jednorazowe z praktycznymi uszami.

Do pojemników na zupę stosuje się dopasowane wieczka lub też można zastosować maszyny do zgrzewania folii, by zabezpieczyć zawartość przed rozlaniem.

Pakowanie dań fast-food

Gdy lokal oferuje dania fast-food na wynos, wtedy także kluczowe znaczenie ma wybór właściwych pojemników jednorazowych.

Hurtownia naczyń jednorazowych może zaoferować wtedy dedykowane pojemniki na różne typy potraw, na przykład pudełka i koperty na hamburgery, hot-dogi, zapiekanki, kebaby. Tego rodzaju pojemniki wykonuje się najczęściej z materiałów foliowanych, które są odporne na wilgoć i na tłuszcz. Na opakowaniach mogą być także umieszczone logo firmy oraz inne napisy wykonane na zamówienie.

Aktualnie hurtownie opakowań jednorazowych mogą zaoferować powyższe warianty materiałów także w wariancie ekologicznym. Są to nie tylko opakowania papierowe, lecz także wykonane ze skrobi czy trzciny cukrowej, które podlegają biodegradacji, dlatego są przyjazne dla środowiska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here