jaki rozmiar pierścionka

Chcemy sprawić prezent naszej ukochanej? Szukamy odpowiedniego pierścionka zaręczynowego? A może sami sobie chcemy sprawić prezent? W tym artykule dowiesz się czym się kierować i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.

W pierwszej kolejności powinniśmy wiedzieć, dla kogo kupujemy. Z jakiej okazji itd. Jeśli ma być to pierścionek zaręczynowy, mamy wiele opcji. Możemy się zdecydować na pierścionek srebrny lub złoty. Srebro samo w sobie jest tańsze od złota i to samo tyczy się innej biżuterii. Przy wyborze powinniśmy brać pod uwagę upodobania naszej wybranki serca, a potem koszt związany z zakupem. Z drugiej strony, nikt nie powiedział, że pierścionek zaręczynowy musi być drogi. Pierścionki srebrne z dodatkiem kamieni szlachetnych bardzo ładnie prezentują się, a do tego zwykle posiadają rozsądną cenę. Miejmy także na uwadze fakt, iż większość kobiet nie przepada za złotem, bądź złoto je uczula.

Ciekawym pomysłem jest także wygrawerowanie naszych inicjałów lub ulubionej sentencji naszej przyszłej małżonki na wewnętrznej stronie pierścionka. Zawsze, to pamiątka na praktycznie całe życie. Jeśli już zdecydujemy się na dany pierścionek, zastanawiamy się jaki rozmiar pierścionka? Zachęcamy do zebrania za sobą pierścionka, który nosi nasza ukochana na codzień i porównania go z tym, który chcemy zakupić. Z całą pewnością dobry jubiler pomoże nam w tej kwestii. Zresztą, nie popadajmy w paranoje. Jeśli rozmiar będzie nie odpowiedni, zawsze można go poprawić. Jeśli pierścionek zaręczynowy, to należy go zapakować w eleganckie pudełko, które doda jeszcze większej powagi sytuacji. Tak przygotowani możemy zacząć szykować się na same oświadczyny.

Jeśli idzie o kupowanie pierścionka jako prezent na urodziny na przykład dla naszej mamy, aby była zadowolona — zawsze możemy ją zabrać ze sobą na zakupy. Może i niespodzianka już przestaje być niespodzianką, ale zaoszczędzamy w ten sposób sobie stresu, który może być spowodowany niewłaściwym wyborem (każdy ma inne gusta) no i pieniądze, bo jeśli okaże się, że pierścionek, który zakupiliśmy ma nie odpowiedni rozmiar, znowu będziemy musieli udać się do jubilera na poprawki, a po co?

U jubilera nie tylko znajdują się pierścionki, ale i również inna biżuteria, czyli kolczyki, bransoletki, naszyjniki czy też zegarki. Myślimy, że kupowanie kolczyków czy naszyjników, to jedno z najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Znając kogoś i widząc go na co dzień, w jakiej biżuterii chodzi jest o wiele łatwiej wybrać jakieś kolczyki niż kupić pierścionek. A kolczyki mogą być przeróżne. Bardzo modne stały się kolczyki srebrne, które są wykonywane na zamówienie pod daną klientkę. Ona, doskonale wie czego chce, jeśli idzie o wielkość i kamienie, które mają zostać zastosowane. Zwykle chodzi tutaj o kolczyki srebrne ze względu na lepszej jakości materiał pod względem odporności na uszkodzenia, ponieważ złoto samo w sobie jest dosyć „kruche”. I tak możemy mieć za nie całe sto złotych piękne kolczyki, które są długie i posiadają kamień i zostały wykonane w stylu eleganckim. Możliwości jest naprawdę wiele.

Na sam koniec trochę o zegarkach. Ciekawym pomysłem jest jego zakup i podarowanie na urodziny. Tutaj mamy ten komfort przy zakupie, iż większość zegarków ma regulowany pasek. Zegarki zwykle są wykonywane w różnym stylu i to wszystko zależy od nas samych, który model wybierzemy. Uważamy, że przy wyborze nie ma co kierować się ceną. Istnieją modele warte kilka tysięcy złotych, niemniej jednak to tylko zegarek — błyskotka, która ma wskazywać nam godzinę. Mimo iż większość ludzi uważa ten gadżet za nie potrzebny, osobiście uważamy, że istnieją osoby, które nie lubią korzystać z telefonów, dlatego mają na ręku zegarek. Bywa męczące, jeśli musimy sięgać do torebki po telefon, po czym i tak nie uda nam się sprawdzić godziny, ponieważ zostaliśmy rozproszeni przez jakieś powiadomienie.

Gdzie szukać wyborów jubilerskich? Albo u jubilera w stacjonarnym sklepie, albo przez internet. Niekoniecznie mamy na myśli sklepy jubilerskie a inne strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here