Programy Solidworks online

Oprogramowanie Solidworks online to program stworzony dla tych, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem. Są to inżynierowie, studenci kierunków technicznych , wykładowcy akademiccy, a także naukowcy, którzy prowadzą niekomercyjne badania.

Co to jest Solidworks online?

Program ten służy do modelowania parametrycznego, trójwymiarowego. Dzięki niemu możliwe jest zaprojektowanie modeli bryłowych, konstrukcji spawanych, arkuszy blach, form i modeli powierzchownych. Pozwala on również ułożyć wszystkie elementy w jeden projekt, a także przygotować dokumentację produkcyjną. Każda nanoszona zmiana, na dowolnym etapie projektu, powoduje automatyczną aktualizację pozostałych danych.Dzięki Solidworks online możliwa jest wizualizacja, która nie wymaga budowania drogich prototypów. Projekt wykonywany jest w 3D i można go wydrukować w drukarce.

Zalety oprogramowania Solidworks online

Przede wszystkim program ten ma bardzo przyjazne środowisko pracy. Do każdego polecenia i do każdej funkcji można się dostać bez problemu, na różne sposoby i w dowolnej kolejności.Na tle konkurencji Solidworks online wyróżnia się tym, że ma dużą wydajność. Z programu tego korzystać można pracując na dużych złożeniach, renderować najbardziej wymagające sceny, generować widoki przekroju. Dzięki temu projekty powstają o wiele szybciej.Oprogramowanie to jest systemem skalowanym Oznacza to, że w razie potrzeby można dodawać nowe moduły. W jednym oknie umieszczone są obliczenia, zarządzanie i wizualizacja. Wszystko znajduje się na jednym modelu i niepotrzebny jest import, synchronizacja plików czy import.

Program ten jest również bardzo prosty w obsłudze i można się go szybko nauczyć.

Solidworks cena – od czego zależy?

Jeśli chodzi o Solidworks cena zależy od kilku rzeczy. Przede wszystkim od tego, z ilu elementów się składa, ile ma licencji i ile stanowisk przypada na nie. Najkorzystniej jest kupić oprogramowania w dobrych sklepach komputerowych, gdzie również można od razu załatwić wszelkie formalności związane z licencją. Kupując to oprogramowanie w internecie, licencję kupić można na stronie producenta.W niektórych przypadkach możliwe jest korzystanie z tego programu za darmo całkowicie. Dzieje się tak w przypadku uczniów lub studentów kierunków technicznych, którzy po przesłaniu skanu legitymacji mogą korzystać za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here