kosmetyki

Osoby na co dzień zmagające się z wysuszoną, podrażnioną lub wrażliwą cerą, powinny zwracać szczególną uwagę na dobór używanych preparatów pielęgnacyjnych. Często skuteczne może okazać się sięgnięcie po dermokosmetyki, do których należą na przykład produkty marki Physiogel. Formuły kremów i emulsji zostały opracowane z myślą o rozmaitych problemach skórnych. Co więcej, kosmetyki produkowane przez firmę zostały wzbogacone innowacyjną, opatentowaną formułą. W jej składzie znaleźć można kompleks lipidów, który znacząco wpływa na stan i wygląd skóry. Czym jeszcze wyróżniają się receptury marki?

Skuteczna regeneracja

Na kondycję skóry wpływ może mieć wiele aspektów. Do najczęściej występujących należą uwarunkowania genetyczne, czynniki środowiskowe, jakość i rodzaj spożywanego pokarmu, a także używane na co dzień produkty do twarzy i ciała. Dlatego niezwykle ważne jest opracowanie delikatnej, a zarazem skutecznej rutyny pielęgnacyjnej. Kosmetyki marki Physiogel przeznaczone są głównie dla osób o skórze skłonnej do alergii i podrażnień. Doskonale poradzą sobie również z cerą nadwrażliwą czy przesuszoną. Jednak przyjazne skórze formuły i brak potencjalnie szkodliwych składników sprawiają, że coraz częściej po kosmetyki sięgają wszyscy ci, którzy od kremów oczekują skutecznego i odżywczego działania. Zawarte w balsamach oleje roślinne (wśród których znajdują się na przykład masło shea czy olej kokosowy) tworzą lipidową warstwę, która chroni przed utratą wody z naskórka. Z kolei składniki takie jak ceramidy wspomagają jej regenerację. Warto również pamiętać, że produkty Physiogel mogą być stosowane u niemowląt i dzieci.

Codzienny rytuał pielęgnacyjny

Regularna pielęgnacja z użyciem dobranych do potrzeb cery kosmetyków może znacząco polepszyć wygląd skóry. Jest to ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale i przede wszystkim zdrowotnych. Wysuszony czy podrażniony naskórek podatny jest na zaczerwienienia i szorstkość, łatwo również o pęknięcia czy drobne ranki. Dermokosmetyków Physiogel używać można codziennie lub zgodnie z zapotrzebowaniem skóry. Warto również połączyć działanie różnych produktów, na przykład włączając do codziennej rutyny zarówno żel oczyszczający, jak i balsam nawilżający. Wzmocni to efekty, a zarazem sprawi, że naskórek nie będzie narażony na kontakt z potencjalnymi alergenami. W ofercie marki Physiogel można znaleźć zarówno preparaty przeznaczone dla skóry ciała, jak i kremy do twarzy. W składzie kosmetyków nie zabrakło zarówno substancji ochronnych, jak i antyoksydantów, czyli związków zwalczających niszczące komórki wolne rodniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here