Dla salonów

Platforma BeautyBook to rozbudowana, profesjonalna i bezpłatna baza salonów kosmetycznych, fryzjerskich, spa, klubów fitness, siłowni oraz wszelkich innych działalności i placówek świadczących usługi związane z szeroko pojętą branżą urodową w całej Polsce.

Dzięki elementom szybko rozwijającego się ruchu społecznościowego i branżowego, spotykają się tu użytkownicy związani ze światem urody – zarówno profesjonaliści, jak i początkujący pasjonaci z dziedziny fryzjerstwa, kosmetologii, wizażu i charakteryzacji, pielęgnacji, masażu czy stylu życia, a także producenci i dystrybutorzy kosmetyków.

BeautyBook dzięki szerokiemu zasięgowi w skuteczny i dynamiczny sposób promuje branżę kosmetyczną i dociera do odbiorców z całej Polski. Nasz portal to miejsce wymiany najświeższych informacji z dziedziny urody, dzielenia się inspiracjami i poradami, miejsce wzajemnej współpracy i budowania dobrych relacji w branży kosmetycznej.

Dołączając do naszej platformy mają Państwo możliwość stworzenia profesjonalnego profilu swojego salonu poprzez założenie tzw. wizytówki (zawierającej m.in.: zdjęcia miejsca i oferowanych zabiegów, dane kontaktowe, mapę dojazdu i przekierowanie do oryginalnej strony www). To doskonała możliwość interakcji z klientami, w ramach której salon może na bieżąco odpowiadać na pytania klientów (także tych potencjalnych), informować ich o zmianach w ofercie, nowościach itp.

Zarejestruj się i sprawdź
Darmowy kalendarz wizyt online    ——> Beauty Planer

Najnowsze artykuły

TOP 3 pomadek w odcieniu RED

TOP 3 pomadek w odcieniu RED

Czerwień zawsze będzie modna i ponadczasowa.  To barwa władzy, typowo...
czytaj więcej
Close-Up Collection od Nabla

Close-Up Collection od Nabla

7 czerwca miała premierę nowa kolekcja Close-Up od włoskiej firmy Nabla....
czytaj więcej
Huda Beauty vs Nabla - make up ROSE GOLD

Huda Beauty vs Nabla - make up ROSE GOLD

Rose Gold to jeden z najbardziej pożądanych kolorów ostatni czasy....
czytaj więcej
Paradise make-up hitem lata!

Paradise make-up hitem lata!

Paradise make-up zainspirowany jest kolorami lata i blaskiem letniego słońca....
czytaj więcej