Dla salonów

Platforma BeautyBook to rozbudowana, profesjonalna i bezpłatna baza salonów kosmetycznych, fryzjerskich, spa, klubów fitness, siłowni oraz wszelkich innych działalności i placówek świadczących usługi związane z szeroko pojętą branżą urodową w całej Polsce.

Dzięki elementom szybko rozwijającego się ruchu społecznościowego i branżowego, spotykają się tu użytkownicy związani ze światem urody – zarówno profesjonaliści, jak i początkujący pasjonaci z dziedziny fryzjerstwa, kosmetologii, wizażu i charakteryzacji, pielęgnacji, masażu czy stylu życia, a także producenci i dystrybutorzy kosmetyków.

BeautyBook dzięki szerokiemu zasięgowi w skuteczny i dynamiczny sposób promuje branżę kosmetyczną i dociera do odbiorców z całej Polski. Nasz portal to miejsce wymiany najświeższych informacji z dziedziny urody, dzielenia się inspiracjami i poradami, miejsce wzajemnej współpracy i budowania dobrych relacji w branży kosmetycznej.

Dołączając do naszej platformy mają Państwo możliwość stworzenia profesjonalnego profilu swojego salonu poprzez założenie tzw. wizytówki (zawierającej m.in.: zdjęcia miejsca i oferowanych zabiegów, dane kontaktowe, mapę dojazdu i przekierowanie do oryginalnej strony www). To doskonała możliwość interakcji z klientami, w ramach której salon może na bieżąco odpowiadać na pytania klientów (także tych potencjalnych), informować ich o zmianach w ofercie, nowościach itp.

Zarejestruj się i sprawdź
Darmowy kalendarz wizyt online    ——> Beauty Planer

Najnowsze artykuły

Paradise make-up hitem lata!

Paradise make-up hitem lata!

Paradise make-up zainspirowany jest kolorami lata i blaskiem letniego słońca....
czytaj więcej
TOP 5 różowych pomadek na lato

TOP 5 różowych pomadek na lato

Kolor różowy bardzo lubi powracać do nas ze zdwojoną siłą...
czytaj więcej
 NABLA Soul Blooming czy Nabla Dreamy? Dwie najlepsze paletki cieni do powiek!

NABLA Soul Blooming czy Nabla Dreamy? Dwie najlepsze paletki cieni…

Paletki cieni do powiek firmy NABLA to prawdziwe odkrycie roku!...
czytaj więcej
Hit sezonu 2018 - DIAMOND DUST! Niesamowite cienie do powiek!

Hit sezonu 2018 - DIAMOND DUST! Niesamowite cienie do powiek!

Marzysz by przyciągnąć każde spojrzenie? Pragniesz by Twój makijaż oka...
czytaj więcej