Dla partnerów

Kim jesteśmy?
Platforma BeautyBook to profesjonalna i bezpłatna baza salonów kosmetycznych, Spa, fryzjerskich, masażu oraz fitness z całej Polski, dostarczająca bieżących informacji ze świata urody i kosmetyki. BeautyBook pokazuje najnowsze trendy z dziedziny fryzjerstwa, kosmetologii, wizażu i charakteryzacji, pielęgnacji, masażu czy stylu życia. To miejsce, gdzie spotykają się zwolennicy piękna – zarówno początkujący pasjonaci, jak też profesjonaliści. Codziennie do społeczności BeautyBooka dołączają nowi użytkownicy, którzy dzielą się najświeższymi informacjami i inspiracjami.

Dlaczego warto współpracować z BeautyBook?
BeautyBook dzięki szerokiemu zasięgowi skutecznie promuje branżę kosmetyczną i dociera do odbiorców z całej Polski. Nasz portal to miejsce wymiany informacji, doświadczeń i porad z dziedziny urody. Dzięki BeautyBook, w jednym miejscu spotykają się zawodowi fryzjerzy, wizażyści, kosmetolodzy, freelancerzy uczący się zawodu i „stawiający w tej branży pierwsze kroki” oraz typowi pasjonaci, którzy szukają wskazówek, jak właściwie zadbać o wygląd. Jednym słowem – wszyscy, którzy interesują się pięknem.

Co BeautyBook oferuje swoim partnerom?
Platforma BeautyBook udziela wsparcia w kreowaniu najlepszego wizerunku marki, umożliwia też sprawny i szybki przepływ informacji pomiędzy różnymi podmiotami branży kosmetycznej. BeautyBook umożliwia m.in.: zgłębienie wiedzy, czerpanie inspiracji, nawiązywanie kontaktów i współpracy z potencjalnymi partnerami, pracodawcami, czy klientami. Daje partnerom możliwość publikacji, zaprasza do wspólnych akcji promocyjnych oraz konkursów.

BeautyBook – miejsce autoprezentacji
Przynależność do społeczności BeautyBooka pozwala zaistnieć w branży, rozwinąć kontakty biznesowe i partnerskie, dzielić się swoimi osiągnieciami oraz poradami ze specjalistami z różnych dziedzin świata urody. BeautyBook umożliwia także swoim Partnerom stworzenie profesjonalnej wizytówki oraz dotarcie do szerszej grupy odbiorców.

Najnowsze artykuły

Twoja Nabla Dreamy

Twoja Nabla Dreamy

NABLA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek pozwala kreować i dostosowywać zawartość...
czytaj więcej
Marzenie każdej kobiety - idealna paleta cieni do powiek Nabla Dreamy

Marzenie każdej kobiety - idealna paleta cieni do powiek Nabla…

Wielki powrót królowej paletek do cieni! Paleta #NABLA Dreamy ponownie...
czytaj więcej
Odchudzające koktajle - przepisy

Odchudzające koktajle - przepisy

Wakacje tuż, tuż, dlatego wiele z nas zaczęło już walkę...
czytaj więcej
Jak efektywnie i skutecznie odpocząć w weekend

Jak efektywnie i skutecznie odpocząć w weekend

Dwa dni odpoczynku przy naszym pięciodniowym, pracowniczym trybie życia to...
czytaj więcej