Dla partnerów

Kim jesteśmy?
Platforma BeautyBook to profesjonalna i bezpłatna baza salonów kosmetycznych, Spa, fryzjerskich, masażu oraz fitness z całej Polski, dostarczająca bieżących informacji ze świata urody i kosmetyki. BeautyBook pokazuje najnowsze trendy z dziedziny fryzjerstwa, kosmetologii, wizażu i charakteryzacji, pielęgnacji, masażu czy stylu życia. To miejsce, gdzie spotykają się zwolennicy piękna – zarówno początkujący pasjonaci, jak też profesjonaliści. Codziennie do społeczności BeautyBooka dołączają nowi użytkownicy, którzy dzielą się najświeższymi informacjami i inspiracjami.

Dlaczego warto współpracować z BeautyBook?
BeautyBook dzięki szerokiemu zasięgowi skutecznie promuje branżę kosmetyczną i dociera do odbiorców z całej Polski. Nasz portal to miejsce wymiany informacji, doświadczeń i porad z dziedziny urody. Dzięki BeautyBook, w jednym miejscu spotykają się zawodowi fryzjerzy, wizażyści, kosmetolodzy, freelancerzy uczący się zawodu i „stawiający w tej branży pierwsze kroki” oraz typowi pasjonaci, którzy szukają wskazówek, jak właściwie zadbać o wygląd. Jednym słowem – wszyscy, którzy interesują się pięknem.

Co BeautyBook oferuje swoim partnerom?
Platforma BeautyBook udziela wsparcia w kreowaniu najlepszego wizerunku marki, umożliwia też sprawny i szybki przepływ informacji pomiędzy różnymi podmiotami branży kosmetycznej. BeautyBook umożliwia m.in.: zgłębienie wiedzy, czerpanie inspiracji, nawiązywanie kontaktów i współpracy z potencjalnymi partnerami, pracodawcami, czy klientami. Daje partnerom możliwość publikacji, zaprasza do wspólnych akcji promocyjnych oraz konkursów.

BeautyBook – miejsce autoprezentacji
Przynależność do społeczności BeautyBooka pozwala zaistnieć w branży, rozwinąć kontakty biznesowe i partnerskie, dzielić się swoimi osiągnieciami oraz poradami ze specjalistami z różnych dziedzin świata urody. BeautyBook umożliwia także swoim Partnerom stworzenie profesjonalnej wizytówki oraz dotarcie do szerszej grupy odbiorców.

Najnowsze artykuły

TOP 3 pomadek w odcieniu RED

TOP 3 pomadek w odcieniu RED

Czerwień zawsze będzie modna i ponadczasowa.  To barwa władzy, typowo...
czytaj więcej
Close-Up Collection od Nabla

Close-Up Collection od Nabla

7 czerwca miała premierę nowa kolekcja Close-Up od włoskiej firmy Nabla....
czytaj więcej
Huda Beauty vs Nabla - make up ROSE GOLD

Huda Beauty vs Nabla - make up ROSE GOLD

Rose Gold to jeden z najbardziej pożądanych kolorów ostatni czasy....
czytaj więcej
Paradise make-up hitem lata!

Paradise make-up hitem lata!

Paradise make-up zainspirowany jest kolorami lata i blaskiem letniego słońca....
czytaj więcej