Dla partnerów

Kim jesteśmy?
Platforma BeautyBook to profesjonalna i bezpłatna baza salonów kosmetycznych, Spa, fryzjerskich, masażu oraz fitness z całej Polski, dostarczająca bieżących informacji ze świata urody i kosmetyki. BeautyBook pokazuje najnowsze trendy z dziedziny fryzjerstwa, kosmetologii, wizażu i charakteryzacji, pielęgnacji, masażu czy stylu życia. To miejsce, gdzie spotykają się zwolennicy piękna – zarówno początkujący pasjonaci, jak też profesjonaliści. Codziennie do społeczności BeautyBooka dołączają nowi użytkownicy, którzy dzielą się najświeższymi informacjami i inspiracjami.

Dlaczego warto współpracować z BeautyBook?
BeautyBook dzięki szerokiemu zasięgowi skutecznie promuje branżę kosmetyczną i dociera do odbiorców z całej Polski. Nasz portal to miejsce wymiany informacji, doświadczeń i porad z dziedziny urody. Dzięki BeautyBook, w jednym miejscu spotykają się zawodowi fryzjerzy, wizażyści, kosmetolodzy, freelancerzy uczący się zawodu i „stawiający w tej branży pierwsze kroki” oraz typowi pasjonaci, którzy szukają wskazówek, jak właściwie zadbać o wygląd. Jednym słowem – wszyscy, którzy interesują się pięknem.

Co BeautyBook oferuje swoim partnerom?
Platforma BeautyBook udziela wsparcia w kreowaniu najlepszego wizerunku marki, umożliwia też sprawny i szybki przepływ informacji pomiędzy różnymi podmiotami branży kosmetycznej. BeautyBook umożliwia m.in.: zgłębienie wiedzy, czerpanie inspiracji, nawiązywanie kontaktów i współpracy z potencjalnymi partnerami, pracodawcami, czy klientami. Daje partnerom możliwość publikacji, zaprasza do wspólnych akcji promocyjnych oraz konkursów.

BeautyBook – miejsce autoprezentacji
Przynależność do społeczności BeautyBooka pozwala zaistnieć w branży, rozwinąć kontakty biznesowe i partnerskie, dzielić się swoimi osiągnieciami oraz poradami ze specjalistami z różnych dziedzin świata urody. BeautyBook umożliwia także swoim Partnerom stworzenie profesjonalnej wizytówki oraz dotarcie do szerszej grupy odbiorców.

Najnowsze artykuły

Odchudzające koktajle - przepisy

Odchudzające koktajle - przepisy

Wakacje tuż, tuż, dlatego wiele z nas zaczęło już walkę...
czytaj więcej
Jak efektywnie i skutecznie odpocząć w weekend

Jak efektywnie i skutecznie odpocząć w weekend

Dwa dni odpoczynku przy naszym pięciodniowym, pracowniczym trybie życia to...
czytaj więcej
5 postanowień żywieniowych, które dotrzymasz bez problemu!

5 postanowień żywieniowych, które dotrzymasz bez problemu!

Ile to razy rozmyślałaś nad tym aby schudnąć czy rozbudować...
czytaj więcej
Sklep internetowy vs. Sklep stacjonarny- poznajcie Let's Beauty!

Sklep internetowy vs. Sklep stacjonarny- poznajcie Let's Beauty!

W czasach, w których nie wyobrażamy sobie już życia bez...
czytaj więcej